LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pranvera nuk ndalet!”/ Meta del me një tjetër mesazh

13 Shkurt 2022, 08:58, Politikë CNA
“Pranvera nuk ndalet!”/ Meta del me një tjetër mesazh

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën sot me një tjetër mesazh.

Në një postim në rrjetet sociale, Meta ka publikuar një foto në natyrë, ndërsa bashkëngjitur shkruan se ?pranvera nuk ndalet?, duke përcjellë kështu në mënyrë indirekte edhe mesazhe të forta politike.

?Mimozat po çelin dhe Shën Valentini po afron. Pranvera nuk ndalet!?-shkruan Meta.

Lajmet e fundit nga