LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ori Nebijaj: Anëtarët e PD janë llumi

8 Janar 2022, 19:51, Aktualitet CNA
Ori Nebijaj: Anëtarët e PD janë llumi

Anëtarja e grupi të posaçëm të punës për zgjedhjet në FRPD, Ori Nebijaj ka reaguar për protestën e sotme në selinë blu, ku mercenarët e kryetarit të shkarkuar Lulzim Basha kanë dhunuar demokratët.

Duke komentuar në një lajm të publikuar nga mediat, ajo i quan anëtarët e PD ?llumi? .

Kujtojmë që më herët të njëjtën fyerje ndaj demokratëve ka përdorur dhe Lulzim Basha i cili i ka quajtur mbështetësit e Berishës si ?llumi i Partisë Demokratike?./CNA.al

Lajmet e fundit nga