LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do ikë pas Bashës/ Evi Kokalari i bën gati dhuratën Agron Gjekmarkajt

16 Nëntor 2021, 17:38, Politikë CNA

Nga ‘Foltorja’ e Fushë Krujës aktivisja Kokalari, duke iu përgjigjur deklatave të deputetit Agron Gjekmarkaj, tregoi se këtij të fundit do t?i bënte një dhuratë.

Ndërsa sa i përket akuzave për Grida Dumën, se është xheloze për të, ajo tha se nuk ka xhelozi për njerëz të pamoralshëm.

“Për Grida Dumën më kanë akuzuar se jam xheloze. Por nëse unë kam xhelozi për një njeri që unë personalisht e quaj jo të pastër dhe të pamoralshme, këtyre njerëzve u ka ikur mendja vendit. Doja të flisja dhe pak për individë si Gjekmarkaj dhe Mërtiri, që qenkan pedagogë në fakultete. 

Më bën çudi si prindërit çojnë fëmijët t’i edukojnë këta individë. Më vjen mirë që Gjekmarkaj do të ikë kur z.Berisha të bëhet kryetar i PD dhe kur të ikë kam një dhuratë për të, që ai do ta kuptojë shumë mirë, një shishe bosh. Se mua më konsideroi si një shishe që rashë nga qielli dhe asnjë s’po e kuptohet për ça duhesha”, tha Kokalari. /CNA.al

 

Lajmet e fundit nga