LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je akuzuar për korrupsion dhe imoralitet”/ Drejtori i RTSH: Portale terroriste që të bëjnë me 700 dashnore

5 Nëntor 2021, 13:08, Aktualitet CNA
“Je akuzuar për korrupsion dhe imoralitet”/ Drejtori i RTSH:

Drejtori i Përgjithshëm i RTSH-së i komanduar, Martin Leka është hakërryer ndaj portaleve në Komisionin e Medias, ndërsa iu përgjigjur deputetëve mbi akuzat për korrupsion dhe imoralitet.

Leka është pyetur nga deputetja e PD, Erlada Bano, se nëse ndiente për akuzat e ngritura ndaj tij.

“Për akuzat?. nëse i referoheni një portali që mund ta quaj terrorist, për korrupsionin ka organe kompetente, unë dërgoj në shpi vetëm rrogën time, jam i hapur ndaj kujtdo të bëjë çdo denoncim për personin Martin Leka për korrupsion. Këtu të bëjnë me 700 të dashura etj etj., por këto janë portale terroriste që terrorizojnë edhe kalamajtë në shpi, duke iu çuar atyre dashnoret në krevatin e gruas”, është përgjigjur ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga