LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishte shpallur në kërkim nga policia/ Arrestohet 38 vjeçari

21 Tetor 2021, 12:34, Aktualitet CNA
Ishte shpallur në kërkim nga policia/ Arrestohet 38 vjeçari

Një 38 vjeçar është arrestuar nga policia në Durrës . Shtetasi A. S., 38 vjeç ishte shpallur në kërkim  për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi ka kanosur  një punonjës policie.

Njoftimi i plotë:

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie”./CNA.al

Lajmet e fundit nga