LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sërish tërmet në Shqipëri/ Ja ku ishte epiqendra

19 Tetor 2021, 18:21, Aktualitet CNA

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak më parë vendin tonë.

Suipas EMCS, termeti kishte nje thellesi prej 2 kilomtrash dhe u regjistrua 10 km larg Gjirokastres.

Kujtojmë që dy ditë më parë, në vendin tonë u regjistruan lëkundje të forta tërmeti me magnitudë  4.5 ballë, dhe epiqendër Lezhë, duke shkaktuar panik tek banoret./CNA.al

Lajmet e fundit nga