LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sot Foltorja e Gjirokastrës/ Berisha publikon videon, mesazhi për demokratët

6 Tetor 2021, 07:33, Politikë CNA

Në vijim të takimeve të tij në kuadër të ?Foltores? me demokratët, ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë sot në Gjirokastër.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ndërsa publikon një video, i fton demokratët ti bashkohen ?Foltores?, në orën 18:00 në sallen e Hotel Olimpik në Gjirokastër.

?Sot në ora 18:00 në sallen e Hotel Olimpik në Gjirokastër mbahet Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur! Ftoj demokratet dhe demokratët e te gjithe qarkut te marrin pjesë! Rroftë Gjirokastra!?-shkruan Sali Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga