LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha nxjerr ‘të dhënat që hedhin poshtë propagandën e kryeministrit’

12 Mars 2021, 07:35, Politikë CNA

Ditën e sotme kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur me akuza ndaj kryeministrit Edi Rama.

Basha rendit në ?Instagram? një tjetër dështim të kryeministrit Rama. Ai parashtron pyetjen se si e ka menaxhuar pandeminë Rama, ndërsa i përgjigjet me ?KEQ?.

?43 ditë deri më 25 prill. 100 dështimet e Ramës në 8 vite. Si e ka menaxhuar pandeminë Edi Rama? Përgjigjja: Keq! Këto të dhëna hedhin poshtë propagandën e Edi Ramës dhe dëshmojnë keqmenaxhimin e pandemisë?, shkruan Basha./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga