LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-PD nuk pyet për Covid e ligj/ Grumbullon njerëz për të bërë fushatë në Kukës

20 Shkurt 2021, 20:50, Politikë CNA

Partitë politike vijojnë të shkelin masat anti-Covid, ndërsa kanë nisur grumbullimit elektorale.

Gjatë ditës së sotme drejtuesi politik i PD-së në Qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha ka zhvilluar një takim me banorët e fshatit Bicaj të Kukësit ku ka prezantuar programin elektoral.

Në këtë takim të pranishëm kanë qenë dhe kryedemokrati i Kukësit, Arif Rexhmati dhe Dr. Admir Sinamati ndërsa siç mund të shikohet nga fotot, nuk zbatohet asnjë masë anti-Covid.

Përveç numrit të lartë të pjesmarrësve në këtë grumbullim, askush nuk ruan distancën ndërsa janë dhe pa maska në kohën kur ligji nuk i lejon grumbullimet elektorale./CNA.al

Lajmet e fundit nga