LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur!/ Arbenita dhe Fero i thonë “po” njëri-tjetrit në fshehtësi

28 Nëntor 2020, 09:58, Lifestyle CNA

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë një nga çitet më të komentuara në showbiz. Dyshja është përfolur për ndarje dhe rikthime por së fundi kanë vendosur të marrin një hap shumë të rëndësishëm në lidhjen e tyre. Prive ka mësuar se ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Fero dhe Arbenita i kanë thënë ?Po? njëri-tjetrit në prani të një rrethi shumë të ngushtë miqsh dhe familjarë.  Por në rrjetet e tyre sociale dyshja nuk ka ndarë asnjë detaj dhe duket se kanë vendosur ta mbajnë dhe jetojnë dashuri e tyre larg syrit mediatik.

Kujtojmë se Fero ka treguar se me Arbenitën është njohur nëpërmjet rrjeteve sociale. Ai i ka shkruar dhe më pas janë takuar në Shkup. Reperi është shprehur se ndryshe nga vajzat e tjera Arbenita e ka bërë menjëherë për vete./ CNA.al

Lajmet e fundit nga