LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Alimadhit ia inskenuan COVID-in, e provuan edhe me mua”/ Gjuzi zbulon “komplotin”

22 Qershor 2020, 13:12, Politikë CNA

Deputeti Kujtim Gjuzi ka tërhqur sërish vëmendje me deklaratën e tij të fundit.

Gjuzi zbulon ?komplotin? se kanë dashur ta infektojnë me koronavirus, mirëpo sipas tij ai pjek mish në hell dhe e djeg.

?Mike dhe miq Ju kam thene: Mua nuk me ze Ramcorona covit19 edhe Adriatikut i?a pata thene kujdes se duan te te inskenojne ashtu sic deshen te ma inskenonin mua me 06.04.2020, por une shkova t?u tregoj se nëse ?pjek mish helli? e pjek dmth ja djeg inskenimet ramcovid19 me gjithë karagjoslleqet e shamisë së beqarnisë se plakut Ismail bej Fotokopja?, shkruan Gjuzi në Facebook. /CNA.al

Lajmet e fundit nga