LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Janë me porosi të Sandër Lleshajt”/ Zbulohet plantacioni me kanabis i drejtorit të policisë?

3 Qershor 2020, 12:27, Denoncim CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, sipas të cilit kanabisi në Shkodër, po mbillet dhe ruhet me forca policie.

Denoncuesi thotë se janë mbjellë me mijëra rrënjë kanabisi që kanë mbrojtjen personale të Niko Brahimaj, drejtor i policisë Shkoder dhe shefit të rendit, Ardit Hasanbega, të cilët sipas tij nen ze shprehen se janë me porosi te Sandër Lleshajt.

?Pershendetje Doktor Berisha. Sic ju shkruajta pak dite me pare per situaten e kanabisit ne Shkoder dhe ju premtova se do ta faktoja me foto, po te nis foto te bera para 10 ditesh ne Koman, njesia administrative Temal, Vau i Dejes.

Jane me mijra rrenje kanabisi qe kane mbrojtjen personale te famozit Niko Brahimaj, drejtor i policise Shkoder dhe ushtarit te tij qe eshte shefi i rendit, trafikantit Ardit Hasanbega. Te cilet shprehen nen ze se jane me porosi te Sander Lleshit!

Ju lutem publikojini keto foto qe e gjithe Shqiperia dhe bota ta marre vesh se droga po mbillet dhe ruhet me forca policie ne Shkoder. Ju lutem anonim?-shkruan denoncuesi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga