LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flamur Noka del zbuluar/Heq postimin dhe më pas justifikon sharjet ndaj Erion Veliajt

17 Maj 2020, 10:38, Politikë CNA

Flamur Noka del zbuluar/Heq postimin dhe më pas justifikon sharjet ndaj

Dje ish-ministri i Brendshëm dhe ish-deputeti Flamur Noka ka reaguar ashpër ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

“Qe je bythe..q kjo eshte puna jote..Qe gjjthe karrieren tende e ke bere bazuar te vlerat e bythes ,edhe kjo eshte puna jote.Qe te shkoi jeta duke i lepire bythen Edi Rames edhe kjo prape eshte puna jote .Qe te gjesh veten shpirterisht dhe te kesh simbol te vlerave tua keto ngjyra prape eshte puna jote..Por mbaje dhe vendose te shpia jote ..Sepse ky institucion shteteror perfaqeson qytetaret e Tiranes , dhe aty vendoset vetem flamuri kombetar dhe jo ngjyrat e bythes tende.”, shkruante dje Flamur Noka.

Por disa orë më vonë Flamuri e hoqi postimin dhe për tu justifikuar akuzoi një kompani private se ja kishtë fshirë postimin.

Në fakt postimi i Flamur Nokës është në këtë link dhe askush nuk e ka raportuar, as kompania që pretendon Muli dhe nuk është fshirë nga rrjetet sociale (lexo këtu), kjo pasi është një akuzë publike e një politikani dhe përgjëgjësinë e mban ai, vetëm ai. Kompania që  thotë muli bllokon videot dhe kontentet e të drejtave të televizioneve jo të politikanëve.

Reagimi i Flamurit duke hequr postimin dhe justifikimi nëpërmjet një kompanie se gjoja ja ka hequr ajo është thjesht dhe vetëm rasti kur Lali Eri ka shok Mulin, kur Luli fle me Ramën, Mulit nuk i prish punë shkelja e syrit me Lalin./CNA.al

Flamur Noka shfrenon gjuhën ndaj Veliajt/ Je b*thë q…

 

Lajmet e fundit nga