LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbardhen emrat/ Ja kush do ta zëvendësojë Valdrin Pjetrin

28 Gusht 2019, 15:26, Politikë CNA

Ka nisur mbledhja e paralajmëruar nga PS në Qarkun e Shkodrës për të gjetur zëvendësuesin e Valdrin Pjetrit

Mësohet se 4 emrat që do të diskutohen  janë: Senida Mesi, ish/zv-kryeministre në vitet 2017-2019, Astrit Beci ish-drejtor i Institutit së Sigurimit dhe Kujdesit Shëndetësor (ISKSH), Megi Altyresa ish-zëdhënëse e PS-së dhe Zef Çuni, ish-deputet i PS në dy mandate 2005-2013.

Gjithashtu mësohet se do të ngrihet dhe një grup pune për ristrukturimin e degës së Partisë Socialiste të Shkodrës./CNA.al

Lajmet e fundit nga