LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ben Affleck në rehabilitim, rrezikon rolin e Batmanit

29 Gusht 2018, 10:18, Kulturë CNA
Ben Affleck në rehabilitim, rrezikon rolin e Batmanit

Ben Affleck mund të mos e interpretojë më rolin e Batmanit. Kjo për shkak të kostove të larta të sigurimit pasi aktori ka nisur rehabilitimin për varësinë ndaj alkoolit.

Kjo ështe hera e dytë brenda vitit dhe e treta në dy dekadat e fundit që Affleck hyn në rehabilitim.

?Me shumë mundësi, studioja do ta zëvendësojë atë sepse kostot e sigurimit janë të mëdha?, tha një burim brenda Warner Bros. për ?The Wrap?.

Ben Affleck ka luajtur deri tani në 3 filma si Batman: ?Batman vs Superman: Dawn of Justice?, ?Suicide Squad? dhe ?Justice League?. Ai është gjithashtu producent i ?The Batman?, një film i ardhshëm i Warner Bros.

Lajmet e fundit nga