LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tre vajzat e Bruce Willis dhe Demi Moore, me bikini në mes të dëborës

28 Dhjetor 2017, 16:30, Aktualitet CNA

Bashkim mes motrave për festa. Tre vajzat e Demi Moore dhe Bruce Willis, Rumer, 29 vjeç, Scout 26 dhe Tallallah 23, janë takuar në një lokalitet në Idaho për të festuar së bashku Krishtlindjet në një mënyrë të pazakontë.

Vajzat kanë bërë banjo në një lumë të rrethuar nga një peisazh me dëborë me bikini dhe pavarësisht temperaturave të ulëta, vajzat kanë treguar format e tyre perfekte.

Tallulah ka dashur edhe tu dërgojë një mesazh disa prej atyre që e kanë sharë në adoleshencë: ?I dedikoj këtë mesazh të gjithë atyre që më kanë quajtur të shëmtuar kur isha 13 vjec?. Vajza më e vogël e Bruce dhe Demi ka qenë viktimë e bullizmit kur ishte shumë e re dhe ka treguar shpesh herë sesi të tjerët e shanin dikur?.

Tallullah tani tregon ?transformimin? e saj nga një patok i shëmtuar në një mjelmë të bukur./CityNews

 

 

Lajmet e fundit nga