LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet për vjedhje/ Arrestohet 22-vjeçari

17 Maj 2016, 08:52, Aktualitet CNA

Policia e Elbasanit ka arrestuar 22-vjeçarin Denis Koçi, pasi    më  datë  11.05.2016,  në  banesën  e  shtetases D.T, 20  vjeçe,  dyshohet  të  ketë  vjedhur  tre   telefona   celularë  të  markave  të  ndryshme.

Nga  veprimet  e  para  hetimore,  njëri   prej   telefonave  iu   gjet  dhe  iu   sekuestrua  në  cilësinë  e  provës  materiale./ Citynews

Lajmet e fundit nga