LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sekuestrohen pamjet filmike të bizneseve dhe hotelit ku është kërcënuar Dhori Kule

21 Prill 2016, 15:22, Aktualitet CNA

Administrohen pamjet e kamerave të sigurisë për gjatë një jave në rrugët e kryeqytetit për të parë lëvizjet e eksoprtës së të dyshuarit Emiljano Shullazi dhe ?bandës? së tij.

Lajmet e fundit nga