LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

TRAGJIKE/ Një tifoz vdes në tribunë gjatë ndeshjes së Bundesligës

1 Prill 2023, 21:15, Sport CNA

TRAGJIKE/ Një tifoz vdes në tribunë gjatë ndeshjes së

Gjatë ndeshjes së së shtunës në Bundesligë mes Schalke dhe Bayer Leverkusen, një tifoz humbi jetën në tribunë.

“Jemi të shkatërruar kur raportojmë se një tifoz u rrëzua në tribunë sot dhe ndërroi jetë pavarësisht tentativave për ringjallje. U prefsh ne paqe”, tha përmes Twitter klubi i Schalke. Ndërkohë, Schalke humbi 0-3 nga Bayer Leverkusen. 

Lajmet e fundit nga