LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kategoria e Dytë, Grupi B/ 12 skuadra në fushë, ja kur luhen sfidat e sotme

19 Mars 2023, 10:32, Sport CNA

Në orën 13:00 do të luhen 6 sfidat e Grupit B, në Kategorinë e Dytë. 

Elbasani do të përballet me Delvinën, teksa do të kërkojë fitoren e radhës pas asaj ndaj Maliqit. Pogradeci do të sfidojë Butrintin, dhe kësaj here do të tentojnë për të marrë 3 pikët pas barazimit me Delvinën.

AF.Luftëtari-Memaliaj dhe Devolli-Maliqi janë dy sfida të tjera të rëndësishme. Albpetroli dhe Shkumbini do të luajnë në transfertë ndaj Tepelenës dhe Labërisë.

Lajmet e fundit nga