LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Inzagi kërkon me ngulm një zëvendësues për Perisiçin

1 Gusht 2022, 13:11, Sport CNA
Inzagi kërkon me ngulm një zëvendësues për

Simone Inzagi duket se u ka kërkuar drejtuesve të Interit një zëvendësues për Ivan Perisiçin, me kroatin që u transferua të Totenhemi.

Gjendja fizike e Gosens nuk i jep siguri teknikut italian gjë që ka bërë zikaltrit të rikthejnë në vëmendje ansorin e Frankfurt, Filip Kostiç.

Sipas raportimeve nga “TuttoSport.it”, profili i 29-vjeçarit vazhdon të mbetët në listën e drejtuesve, të cilët në orët e fundit kanë pasur kontakte me klubin gjerman për t’u informuar lidhur me një transferim të mundshëm të Kostiç në Milano.

Për serbin në javët e fundit kishte interes dhe nga Juventusi, por transferimi i Di Marias bëri bardhezinjtë ta braktisin këtë pist.

Lajmet e fundit nga