LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aktorja e njohur refuzon tenistin grek dhe zgjedh futbollistin brazilian! Margot Robie: Më pëlqen Martineli, e meriton të jetë në krye të…

19 Mars 2023, 12:45, Sport CNA

Tani kanë kaluar dy muaj që kur Stefanos Tsitsipas, pasi fitoi ‘Australian Open’, zbuloi se është një fans i Margot Robie dhe e ftoi atë të shikonte një nga ndeshjet e tij në Grand Slam në vendin e saj.

“Australia është një vend i mrekullueshëm, unë dua shumë gjëra. Aktorja ime e preferuar është nga këtu, Margot Robbie. Do të ishte mirë ta shihja atë në platformë një ditë”, deklaroi Stefanos Tsitsipas, por Margot Robie nuk iu përgjigj kurrë.

Përkundrazi, ajo u shpreh se është një fanse e brazilianit Gabriel Martinelit!

“Më pëlqen ta shikoj Martinelin. Mendoj se ai është një nga sulmuesit më të mirë në Premier Ligë dhe e meriton të jetë në krye të vitit. Lëvizjet e tij janë thjesht të pabesueshme”,- tha aktorja e njohur nga Australia për futbollistin e Arsenalit.

Por, Martineli i ka sytë vetëm për brazilianen Isabela Ruso, e cila është e dashura e tij dhe studion për mjekësi.

Lajmet e fundit nga