LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Asambleja e OKB-së në New York/ Rama publikon fotot nga takimi me ministrin e Jashtëm britanik

19 Shtator 2023, 09:58, Politikë CNA

Asambleja e OKB-së në New York/ Rama publikon fotot nga takimi me

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale nga New York-u, gjatë takimit me ministrin e Jashtëm të Britanisë së Madhe, James Cleverly. 

Kreu i qeverisë shqiptare ndodhet në New York në kuadër të Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. 

Kreu i qeverisë shqiptare është i shoqëruar nga ministri i Jashtëm, Igli Hasani, si dhe ambasadori i Shqipërisë në OKB-së, Ferit Hoxha.

‘Me Ministrin e Jashtëm britanik, James Cleverly’- shkruan Rama pa dhënë detaje, teksa ka shpërndarë edhe disa foto nga takimi mes tyre.

Asambleja e OKB-së në New York/ Rama publikon fotot nga takimi me

 

 

Lajmet e fundit nga