LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luiz Ejlli njohje me Ervis Martinajn?/ Këngëtari zbulon të pathënat: Luanin ia dhamë ne

23 Shkurt 2023, 19:50, Lifestyle CNA
Luiz Ejlli njohje me Ervis Martinajn?/ Këngëtari zbulon të
Ervis Martinaj dhe këlyshi i luanit

Që prej gushtit të 2020-ës, Ervis Martinaj, i cilësuar si “mbreti” i lojërave të fatit, është shpallur i zhdukur.

Por para se të humbte gjurmët, ai i kishte kërkuar familjarëve të kujdeseshin për këlyshin e luanit që mbante në shtëpi.

Me luanin e të shumëkërkuarit u tha në media kanë bërë foto shumë personazhe publike. Një deklaratë e këngëtarit Luiz Ejlli ka zbuluar më shumë informacion përsa i përket këtij luani, që Martinaj e rriste si kafshë shtëpiake.

Gjatë një bisede në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Luizi tha se këlyshin e luanit ia ka dhënë ai bashkë më miqtë e tij Ervis Martinajt, duke zbuluar kështu se ka njohje personale me bosin e lojërave të fatit.

“E kanë marrë tër ato. E kanë në shtëpi. Ja kemi dhënë këlysh nga Afrika. E mban me 5 kilogramë mish në ditë, por nuk e ka problem ai”, u shpreh ai.

Dea Mishel Hoxha e pyeti se si e mban në banesë kur luani mund ta sulmojë, ndërsa këngëtari u shpreh se “ai për atë e mban”.

Luiz Ejlli nuk ka dhënë më shumë detaje për marrëdhëniet e tij me Ervis Martinajn, por dihet që luani tashmë ndodhet nën kujdesin e familjarëve të këtij të fundit./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga