LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kamioni përplaset me ambulancën/ Dyshohet për një viktimë

17 Shtator 2023, 15:40, Kronika CNA
Kamioni përplaset me ambulancën/ Dyshohet për një
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në kryqëzimin e autostradës Lushnjë-Fier.

Mësohet se një kamion është përplasur me një ambulancë dhe si pasojë dyshohet se ka humbur jetën një person.

Nga informacionet paraprake, nuk bëhen ende shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të përplasjes së kamionit me ambulancën./ CNA

Lajmet e fundit nga