LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"I am dying of laughter, what humor" / Artan Fuga removes the "paint" of the SHISH report, does not spare even the media

2022-06-25 10:14:00, Aktualitet CNA
"I am dying of laughter, what humor" / Artan Fuga removes the
Professor Artan Fuga

Professor Artan Fuga has reacted in relation to media reports, for a report of SHISH, where among other things there is talk of a "spy", who allegedly provided information in exchange for a scholarship for the boy abroad.

In a post on social networks, Fuga mocks the SHISH report, while writing that "this spy was dangerous".

Further, he gives a strong "slap" to the media, while emphasizing that "our gas died this summer".

" I am dying with tears from laughter, what a humor today, Saturday!

Paskan kap thotë media një spiun, që jepte të dhëna në këmbim të një burse për çunin jashtë shtetit!

Hahahahahaha!

Nga njëra anë Ballkan i Hapur, me vende mikeeeeee,

nga ana tjetër të rrethuar me armiq të jashtëm!

Ky është spiuni! Paska qenë i rrezikshëm!

Na vdiq gazit media në këtë ditë vere!

Celësi - thonë!

Uaaaaaaau, çfarë sekretesh donin aman!

Këtu të japin në dorë të gjithë targat e makinave, rrogat, numrat e telefonit, gjithçka mo, për një akullore!

Ky është si ai që e kapën nazistët dhe i thoshin : Trego!

Ai përplaste kokën në mur, dhe i thoshte vetes: A moj kokë, a, si nuk mban mend asgjë t'u tregosh këtyre!

Ky që nuk ka lekë di sekrete? A më qafsh! Hahahahahaha!

Do bursë për çunin? Na thuaj një sekret: Sa gjethe pemësh kanë rënë sot!

Spiunët e vërtetë hohoho kushedi ku hanë e pinë!

Pa pseudonime fare mooo!

Just look them in the face and they look: This is a spy guy! "- writes professor Artan Fuga./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga