LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi-Vrasësi me uniformë i mori jetën 7-vjeçares/ Skafi i paregjistruar, përdorej për trafik droge

3 Gusht 2022, 11:28, Denoncim CNA
Denoncimi-Vrasësi me uniformë i mori jetën 7-vjeçares/
Foto ilustruese

Kreu i PD-së, Sali Berisha, vijon të publikojë denoncimet nga qytetari dixhital. Sipas denoncimit nga qytetari, skafi me të cilin Arjan Tase përplasi vogëlushen 7-vjeçare, e cila humbi jetën në Plazhin e Potamit, Himarë, dyshohet se përdorej për trafik droge dhe ishte e paregjistruar.

Komisari skafist qe i mori jeten vogelushes Jonada e kishte skafin te paregjistruar.

Dyshohet se skafi perdorej per trafik droge.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Dr pershendejte, skafi qe vrau dje 7 vjecaren! Eshte i pa rregjistruar! Fakti qe ai ndodhej ne portoromano, ngre shume dyshime qe ai eshte perdore edhe per droge!

Nje polic nga Himara me tha se ai skaf ka kaluar droge ne ishujt grek!

Pyetja eshte: Kush i dha leje keti personi te zbriste ne Dete?!

Sepse duhet te firmos tek kapiteneria e zones ku hidhet ne dete skafi, Ai nuk ka firmos askund  per te shetitur ne Dete!

Policia jane ne dieni se ai skaf eshte perdore per droge!

Ne cilen date ka zbrite ne Dete skafi?!

Kush eshte Djali Xhaxhait qe i paska dhen ketije skafin?!”, thuhet në denoncim./ A.E-CNA.al

Denoncimi-Vrasësi me uniformë i mori jetën 7-vjeçares/

Lajmet e fundit nga