LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Nisin reshje dëbore intensive në Juglindje

7 Dhjetor 2023, 19:58, Aktualitet CNA

VIDEO-Nisin reshje dëbore intensive në Juglindje

Moti i keq ka përfshirë Juglindjen, ku mbrëmjen e sotme kanë nisur reshje intensive dëbore.

Videot e siguruara nga CNA tregojnë se aksi Qukës-Qafë Plloçë është zbardhur nga dëbora .Ashtu siç shihet edhe nga pamjet, reshjet janë mesatare.

Mësohet se në orët në vijim pritet që intensitetit i reshjeve të rritet.

Ndërkohë reshje dëbore priten edhe në Dardhë. Aktualishtë në Qafë-Thanë dhe Lozhan po bie shi me borë./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga