LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Berishës, Kokalari sulmon një tjetër eksponent të PD-së

4 Tetor 2022, 15:55, Aktualitet CNA
Pas Berishës, Kokalari sulmon një tjetër eksponent të
Aktivistja Evi Kokalari

Pasi kreut të PD-së, Sali Berisha, aktivistja Evi Kokalari ka sulmuar një tjetër eksponent të Partisë Demokratike, avokaten Adriana Kalaja.

Kokalari shkruan me ironi se, Adriana Kalaja, është kryetarja e Komisionit të Apelimit, që juridikun e ka mbaruar me korrespondencë dy vite më parë.

“Kjo është Kryetarja e Komisionit te Apelimit, që dhe juridikun e mbaroi me korrespondence dy vjet më parë.

Klasi i saj, paraqitja fizike dhe profesionale janë fytyra e re e Partise Demokratike.

Tashti, shkoni apeloni po deshët.

Ndërkohë doja ti tërhiqja vëmëndjen Albana Vokshi për punën e shkëlqyer që po bën me gratë e Partisë”, shkruan Kokalari në rrjetet sociale./ CNA.al

Pas Berishës, Kokalari sulmon një tjetër eksponent të

Lajmet e fundit nga