LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Denoncimi i fortë i Gjokutajt: Janë ndërruar gjurmët e gishtave të vrasësve me persona të pajetë

23 Janar 2023, 23:04, Aktualitet CNA
Denoncimi i fortë i Gjokutajt: Janë ndërruar gjurmët e
Avokati Genc Gjokutaj

“Në laboratorin e kriminalistikës është ndërruar gjurmëkopjuesi”.

Këtë denoncim të fortë e ka bërë mbrëmjen e sotme avokati Genc Gjokutaj.

Avokati tha në një intervistë me Çim Pekën në këtë laborator janë ndërruar gjurmët e gishtave të njerëzve që kanë kryer krime me ato të personave që nuk jetojnë më. 

"Është ndërruar gjurmëkopjuesi. Në laborator ka gjurmë gishtash të njerëzve që kanë kryer krime. Është ndërruar kartela në laborator. Ai vret të gjithë Tiranën dhe nuk i del shenja se është ndërruar me një të vdekur kartela atje brenda. Edhe kjo e Aleat është në database. Gjurmëkopjuesi është ndërruar. Ky është element korruptiv", theksoi Gjokutaj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga