LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i dashurisë/ Çfarë tregojnë yjet për të dashuruarit

8 Maj 2022, 07:47, Horoskopi CNA
Horoskopi i dashurisë/ Çfarë tregojnë yjet për

Të gjitha gjestet tuaja të dashurisë këtë javë padyshim do t’u drejtohen njerëzve që doni thellësisht dhe nga të cilët nuk do të prisnit kurrë asgjë të keqe. Ju bëni mirë të keni besimin tuaj.

Në këtë javë do të bënit mirë të shmangni çdo vendim shumë kërkues, i cili kërkon reflektime shumë të ndërlikuara pasi as ju dhe as partneri juaj nuk do të jeni në dispozicion në këtë drejtim!

Çiftet mund të gjejnë diçka që mund t’i bashkojë dhe t’i afrojë shumë këtë javë, me kusht që të dinë të vlerësojnë me kujdes situatat.

Do të jeni shumë produktivë këtë javë, por zemra juaj do të mbyllet pak dhe nuk do të gjeni shumë njerëz të gatshëm t’ju qëndrojnë pranë dhe t’ju dëgjojnë kur dëshironi të flisni!

Sigurisht që mund të kaloni shumë kohë me njerëz interesantë këtë javë, njerëz me të cilët do të keni shumë ndjenja nëse vazhdoni të tregoni veten për atë që jeni dhe jo për atë që dëshironi të jeni!

Në këtë javë gjithçka do të duket shumë më e ndritshme, veçanërisht ndjenjat tuaja, aq sa ata përreth jush nuk do të mund të mos e ndjejnë këtë ngrohtësi dhe t’ua kthejnë drejt jush.

Duhet të jeni më fleksibël se zakonisht dhe kjo javë do t’ju ndihmojë të testoni durimin tuaj dhe të merrni parasysh nevojat e të tjerëve më shumë se tuajat, pasi ndonjëherë i merrni si të mirëqena.

Gjatë kësaj jave do të ndieni diçka rreth jush që do t’ju shtyjë të keni një sjellje pak ekscentrike për t’u vënë re nga personi që doni ose nga personi që ju pëlqen!

Çiftet i tremben shumë përgjegjësisë, përkushtimit dhe rrezikut të së ardhmes, pa e konsideruar se është pikërisht jeta ajo që është e pasigurt dhe se për këtë arsye vetëm disa raste duhen shfrytëzuar.

Me siguri në këtë periudhë jeni më të pambrojtur se zakonisht, por kjo nuk duhet të ndikojë absolutisht në marrëdhëniet tuaja të cilat duhet të vazhdojnë gjithmonë në emër të sinqeritetit dhe besnikërisë!

Çiftet kanë shumë kohë për t’i kushtuar njëri-tjetrit dhe do të ishte mirë që këtë situatë ta bënin të frytshme, duke bërë plane apo duke i vënë në jetë ato, në të kundërt do të përballeni me zemërimin e  partnerit.

Çiftet nuk duhet të ndryshojnë asgjë për partnerin e tyre veçanërisht nëse nuk e kërkojnë dhe nëse nuk janë gati të përballen me këtë ndryshim. Së pari duhet të kuptoni dhe më pas të angazhoheni për të ndryshuar nëse është e mundur!/ CNA.al

Lajmet e fundit nga