LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kandidatja e Bashës dhe Salianjit shpall platformën e fitores pas 10 humbjeve

19 Prill 2022, 18:15, Aktualitet CNA

Ledina Aliolli, kandidatja e Lulzim Bashës  dhe Salianjit për PD e Korçës ka shpallur platformën e saj për kryetaren e degës së PD, pasi ka humbur 10 herë e ka kërkuar çdo post politik.

Në postimin e saj në rrjetet sociale, ajo ka renditur dhe arsyet që e shtynë t’i hyj kësaj gare, mes të cilave thekson kapacitetin politik dhe profesional që ajo ka.

Aliolli mbështetet nga Lulzim Basha por nën hije shfaqet dhe Niko Peleshi për shkak të lidhjeve të vjetra miqësore e familjare.

Peleshi e do Aliollin kandidate për bashkinë me garancinë e plotë se ajo nuk merr më shumë se 10 %./CNA.al

Niko Peleshi nxjerr kandidatin e tij për PD-në e Korçës

Një ?Trëndelinë? për PD-në e Korçës

Lajmet e fundit nga