LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Irfan “kapteri” shton Eni Vasilin në togen e tij

2 Prill 2022, 10:28, Aktualitet CNA

Media e ?kapter? Irfan Hysenbelliut, e paguar nga inceneratorët, tashmë në togën e tij do të ketë edhe gazetaren Eni Vasili.

Mediat raportojnë se drejtuesja e emisionit ?Open?, Eni Vasili tashmë do të jetë në ekranin e ?kapter? Irfanit, me të cilin thuhet se ka firmosur një kontratë disavjeçare.

Hysenbelliu dhe Vasili kanë rënë dakord që programi i drejtuar nga gazetarja do të jetë në transmetim katër herë në javë në ?News 24?, në prime time, nga e hëna në të enjte.

Me këtë marrëveshje, Eni Vasili rikthehet në Neës 24, ku për pesë vite drejtoi programin ?Studio e Hapur?.

Ajo e drejtoi “Open” për 4 vite në Top Channel, por pas rikthimit të Sokol Ballës u detyrua të largohet./CNA.al

Afera e shekullit/ 300 mijë euro në vit për Irfan Hysenbelliun dhe familjarët e tij

Video-Media e kapter Irfanit fshin kronikën kundër inceneratorëve

Lajmet e fundit nga