LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arrestimet për inceneratorët/ Klodiana Lala zbardh emrin e parë, të vënë në pranga

29 Mars 2022, 06:56, Kronika CNA

Gazetarja Klodiana Lala raporton se deri më tani është arrestuar ish-administrator i një kompanie, Florian Muça (aktualisht drejtor i Albetrol). Muça ka qenë në komisionin e prokurimit te inceneratorit të Fierit.

Emrat e të arrestuarve të tjerë ende nuk dihen për momentin, pasi operacioni i policisë  po vijon aktualisht në terren vijon.

Kujtojmë se në kërkim për këtë çështje janë shpallur Stela Gugallja  dhe Klodjan Zoto./CNA.al

Zyrtarë dhe biznesmenë në pranga/ SPAK ?pret kokat? e korrupsionit me inceneratorët

Lajmet e fundit nga