LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video/ Sherr pranë Kuvendit, qytetarja shan e pështyn deputetin socialist

21 Shkurt 2022, 18:12, Aktualitet CNA

Deputeti socialist, Nasip Naço është përfshirë në një sherr me një qytetare ditën e sotme në hyrje të Kuvendit.

CNA.al ka mundur të sigurojë dhe videot e sherrit, ku qytetarja gati sa se ka tërhequr ‘zvarrë’ Naçon por ka ndërhyrë Garda duke ia hequr nga duart.

Sherri ka ndodhur në kafen ?Sofi? pranë kryesisë së Kuvend, ku qytetarja i vërsulet Naços pa kursyer e sharjet.

Menjëherë ka ndërhyrë Garda dhe policia e cila ka shoqëruar më pas qytetaren.

Nuk dihet se për çfarë ka nisur sherri mes tyre, por nga debati qytetarja ankohet për një gjyq të pafituar për ngacmim në punë./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga