LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Takon qytetarët dhe bizneset/ Zotohet Bano: Do të zgjidh problemet tuaja

14 Shkurt 2022, 14:08, Politikë CNA
Takon qytetarët dhe bizneset/ Zotohet Bano: Do të zgjidh problemet

Kandidati i koalicionit ?Shtëpia e Lirisë? në Lushnje, Elton Bano,  zhvilloi këtë të hënë një takim më qytetarët dhe bizneset në këtë qark.

Lajmin e bëri të ditur vetë Bano përmes një albumi fotografik në rrejtin e tij social, ndërsa zotohet se do të zgjidhë problematikat e banorëve të zonës.

?Takime me qytetarët dhe bizneset e Lushnjes. Është kënaqësi e veçantë t?ju takoj dhe të bisedojmë problematikat e përditshme që padyshim une zotohem ti jap zgjidhje. Bisedimet e sinqerta dhe fakti që ju më shihni si bashkëqytetarin tuaj pa dallime politike më jep shpresën dhe bindjen se ndryshimi po vjen. Bashkë do fitojmë!?, shkruan Bano në profilin e tij zyrtar./CNA.al

Lajmet e fundit nga