LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Arnold Schwarzenegger përfshihet në një aksident të frikshëm/ Dalin pamjet

22 Janar 2022, 11:52, Lifestyle CNA
FOTOT- Arnold Schwarzenegger përfshihet në një aksident të

Arnold Schwarzenegger u përfshi në një aksident automobilistik të premten pasdite në Los Anxhelos, ku në aksident u përfshinë edhe automjetet të tjera.

Ish-guvernatori, 74 vjeç, po ngiste fuoristradën e tij GMC Yukon dhe ishte gati të kthehej në bulevardin Sunset, rreth gjysmë milje larg nga shtëpia e tij në Brentëood, kur u përplas me një makinë të tipit Toyota Prius.

Pas përplasjes me Toyotën, pas Fouristradës së aktorit, është përplasur një tjetër mjet.

Sipas Daily mail, kanë mbetur të dëmtuar dy shoferët e makinave. Autoritet po merren me hetimin e rrethanave të aksidentit, por nëj burim pranë tyre është shprehur se pavarësisht se ende nuk ka përfunduar hetimi, pretendohet se fajtori në këtë askident është aktori.

Ndërkohë më poshtë mund të shihni disa pamje nga aksidenti i frikshëm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga