LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U rikthyen pas 20 vitesh tek njëri-tjetri/ Ben Affleck flet për herë të parë pas lidhjes me Jennifer Lopez

21 Shtator 2021, 14:03, Lifestyle CNA
U rikthyen pas 20 vitesh tek njëri-tjetri/ Ben Affleck flet për

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck çmendën fansat e tyre në të gjithë botën, kur vendosn që  pas pothuajse du dekada të riktheheshin sërish tek njëri-tjetri.

Pas ndarjes nga Alex Rodriguez, Lopez e gjeti ngushëllimin tek ish partneri i saj Ben Affleck, me të cilin po shijon ditët e bukura të dashurisë.

Dalja e parë publike e tyre si çift ishte në Festivalin e Filmit në Venezia, ku dukeshin mjaft të lumtur së bashku.

Për herë të parë pas kaq kohësh pas rikthimit, aktori ka folur publikisht për Lopez.

?Unë jam i mahnitur nga ndikimi i Jennifer në botë. Më së shumti, si artist, unë mund të bëj filma që mund të ndikojnë te disa njerëz. Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që ndiejnë se i përkasin këtij vendi. Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, disa nuk do t?i njoh kurrë ndërsa një prej tyre mund ta kem pranë dhe ta admiroj me respekt?, është shprehur ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga