LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Këtë pranverë më qeshën sytë”/ Eliona Pitarka zbulon emrin e vajzës

26 Mars 2021, 10:59, Lifestyle CNA
“Këtë pranverë më qeshën sytë”/ Eliona

Pak ditë më parë, aktorja e humorit Eliona Pitarka është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë dhe fotot e saj i ndau me të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka zbuluar edhe emrin e të voglës . Ajo dhe bashkëshorti I saj kanë vendosur ta quajnë Gala, vajzën e tyre.

?Për cdo pranverë qeshin lulet, e mua ketë pranverë më qeshën sytë e tu ? ? GALA ALLIU ?, 22 Mars 2021 ??, shkruan ajo krahas fotos me të voglën e saj./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

Lajmet e fundit nga