LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vogëlushja erdhi/Eliona Pitarka bëhet nënë për herë të parë

22 Mars 2021, 17:51, Lifestyle CNA
Vogëlushja erdhi/Eliona Pitarka bëhet nënë për

Aktorja Eliona Pitarka vetëm pak minuta më parë ka treguar në rrjetin e saj social që jeta e saj ka ndryshuar përgjithmonë.

?Pupushja? erdhi në jetë, dhe Eliona ndihet në qiellin e shtatë. Ajo ka publikuar një foto në InstaStory të asaj dhe bebit të shtrirë, por duke mos e treguar portretin e vogëlushes.

Eliona ka treguar më herët, se bashkëshorti i saj nuk ka lidhje me televizionin dhe se nuk e ka fare qejf. Kjo është dhe arsyeja se përse ai nuk është shfaqur në publik.

Sëbashku ata janë në një lidhje prej tre vitesh e gjysëm , e ndërsa sot presin në shtëpi një mrekulli të tretë.
Ende nuk dihet se çfarë emri i kanë vendosur bebushit, por presim ta zbulojmë në ditët në vazhdim./CNA.al

Lajmet e fundit nga