LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Presidenca i përgjigjet Ballës për “Venecian”/ Reflektoni deri të enjten!

27 Tetor 2020, 15:45, Politikë CNA

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi, i ka kërkuar sekretarit të Përgjithshëm të PS, Taulant Balla të reflektojë dhe të thellohet deri ditën e enjte.

?Z.Balla, reflektoni dhe thellohuni deri të enjten! Presidenti e dëgjoi thirrjen e Europës! Dëgjojeni edhe ju! Boll e morrët peng të ardhmen europiane të Shqipërisë!?, shkruan Blushi.

Përplasja mes Presidencës dhe Qeverisë ka të bëjë me ndryshimet kushtetuese, teksa Meta kërkon që të merret opinioni i Venecias, ndërsa mazhoranca refuzon./CNA.al

Lajmet e fundit nga