LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandalet mbulojnë vendin/ Basha “selfie” nëpër palestra

9 Shkurt 2023, 10:39, Politikë CNA

Skandalet mbulojnë vendin/ Basha “selfie” nëpër

Ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha ka lënë kinematë dhe është sulur sallave të karateve.

Ndërkohë që skandalet kanë mbuluar vendin, humbësi serial, gjen kohë të bëjë selfie nëpër palestra.

Me flokë të lyera dhe jo aq të krehura sa herët e tjerë ai ka hedhur në rrjete sociale, disa foto nga një palestër në Tiranë, me drejtuesin e saj Murat Basha.

Ai, shktuan se më në fund në Tiranë ka një ambient sportiv të niveleve bashkëkohore ku do të stërviten vajza dhe djem të moshave të ndryshme.

Basha bën thirrje për ndërtimin e sa më shumë ambienteve sportive, ku shumë të rinj, sipas tij,  do të merreshin me sport duke garantuar kështu një të ardhme të shëndetshme.

“Kënaqësi që të vizitoj me mikun tim Murat Basha dhe kampionin Bekim Basha, Palestrën e re të "Tirona Karate”.

Më vjen shumë mirë, që më në fund kemi një ambjent sportiv të nivelit bashkëkohor ku do të stërviten dy ekipe të moshave për djem dhe vajza. Zemra e madhe e Murat Bashës u ka hapur dyert për t’u stërvitur, të gjithë ata ose ato që dëshirojnë të ndjekin këtë sport.

Sa më shumë ambjente të tilla, më shumë të rinj do të merren me sport, që na garanton një rini dhe jetë më të shëndetshme”, shkruan Bashan ë rrjete sociale./CNA.al

Skandalet mbulojnë vendin/ Basha “selfie” nëpër

Lajmet e fundit nga