LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas daljes nga burgu/ Fero thumbon Taynën: A ka ndonjë operacion të ri

24 Gusht 2022, 14:38, Lifestyle CNA
Pas daljes nga burgu/ Fero thumbon Taynën: A ka ndonjë operacion
Reperi Fero dhe Tayna

Reperi Fero, pas daljes nga burgu, ka thumbuar reperen Tayna. Në një video live me Kozakun, ky i fundit e ka pyetur nëse e ka vënë re se sa është dobësuar Tayna.

Fero menjëherë ka reaguar duke e thumbuar reperen.

“Taynën nuk duhet me e pyet a ka ndonjë muzikë të re, por a ka ndonjë operacion të ri’, ka thënë reperi Fero.

Kujtojmë se Fero pak kohë më parë u arrestua pasi ushtroi dhunë ndaj një personi në mes të qytetit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga