LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përfshihet nga flakët apartamenti në Shkodër/ Përfundon në spital një person

30 Qershor 2023, 09:10, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët apartamenti në Shkodër/ Përfundon
Foto ilustruese

Një apartament në katin e katërt të një pallati në lagjen Parrucë në Shkodër është përfshirë nga flakët.

Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po merren me shuarjen e zjarrit.

Mësohet se ka pasur dëme materiale dhe një person ka përfunduar në spital./ CNA

Lajmet e fundit nga