LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Klodiana Lala: Autoritetet e Ekuadorit dhe Bolivisë po kërkojnë “me qiri” një shqiptar

29 Qershor 2023, 22:46, Kronika CNA
Klodiana Lala: Autoritetet e Ekuadorit dhe Bolivisë po kërkojnë
Gazetarja Klodiana Lala

Gazetarja Klodiana Lala ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për shqiptarët me precedent penalë.

Lala tha në emisionin e Çim Pekës se në top listën e më të kërkuarve në Ekuador dhe Bolivi është një shqiptar.

Ajo u shpreh se ky person nuk figuron me emrin e tij në këto vende, por autoritetet po e kërkojnë “me qiri”.

"Autoritetet në Ekuador dhe Bolivi po kërkojnë ‘me qiri’ një shqiptar, i cili nuk figuron me emrin e tij në këto vende. Ky mbrohet sepse nga karakteri i këtyre grupeve kriminale dhe mënyra se si këto operojnë i sigurojnë vazhdimësi”, theksoi gazetarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga