LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Defekt në bombulën e gazit/ Zjarr në një banesë pranë ish-Ekspozitës

26 Qershor 2023, 13:14, Kronika CNA

Defekt në bombulën e gazit/ Zjarr në një banesë

Më datë 26.06.2023, në afërsi të ish-Ekspozitës, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit L. D., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë nga një defekt në bombulën e gazit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga