LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Kapshticë-Bilisht/ Drejtuesi i "Benz"-it humbet kontrollin e mjetit

5 Maj 2023, 15:31, Kronika CNA

Aksident në aksin Kapshticë-Bilisht/ Drejtuesi i "Benz"-it

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Kapshticë-Bilisht ditën e sotme.

Policia ka njoftuar se shtetasi A. Ç., rreth 47 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Benz", dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi A. Ç., i cili u transportua për mjekim në spitalin e Korçës, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga