LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U përputha prap”/ Bora Zemani rikthehet sërish si prezantuese e “Përputhen”

2022-12-05 17:57:00, Lifestyle CNA
“U përputha prap”/ Bora Zemani rikthehet sërish si
Bora Zemani, moderatore

Pas largimit të Ori Nebijaj nga Përputhen, moderatorja Bora Zemani ka bërë me dije se nag sot e tutje do të jetë ajo që do të prezantojë emisionin e dashurisë.

Përmes disa fotove në rrjetet sociale, Bora tregon se është gati të rinisë sërish këtë udhëtim, por këtë herë do të jetë në dy emisione, duke qenë se prezanton dhe shoën e kërcimit Dancin Ëith The Stars.

U përputha prap me “Për’puthen”.Ky do të jetë një dhjetor festiv, me kërcime në @dëts.albania dhe dashuri në Përputhen”, shkruan Bora Zemani./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Lajmet e fundit nga