LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon vështirësitë e të jetuarit larg Dj PM

2022-12-05 09:09:00, Lifestyle CNA

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon

Sara Berisha dhe Dj PM, janë një nga çiftet më të dashura dhe më të komentuara të showbizzit.

Së fundmi blogerja ka realizuar një “Ask Me A Question” në rrjetet sociale, ku ka komunikuar me ndjekësit e saj.

Një ndër pyetjet që iu drejtua (si shumë të tjera) lidhej me Dj PM, e konkretisht me faktin se ata jetojnë larg njëri tjetrit.

A është e vështirë të mbash një lidhje në distance,- pyeti ndjekësi.

 Po patjetër që është e vështirë. Por nëse e do një person duhet të bësh pak sakrifica në fillim derisa të gjeni një vijë të mesme,- iu përgjigj ajo.

Sara Berisha rrëfehet si asnjëherë më parë/ Tregon

We remind you that Sara has previously held virtual conversations with followers, where Dj PM answered questions. 

Among other things, a follower asked the couple when they plan to get married or have a child together.

"I don't know when the time will come. At the moment it is not that we have made a plan so when the time comes. I believe that some things are done with time. Some things are self-evident. But we did not think about this part, on the contrary, we often joke with each other "we will remain unmarried" - said DJ PM. /CNA.al

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga