LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Where does this evil come from"/ Ronela Hayati "returns" to the media after the successful performance in Spain

2022-12-04 14:00:00, Lifestyle CNA

"Where does this evil come from"/ Ronela Hayati "returns" to

Ronela Hayati has recently reacted again regarding the criticisms she has faced in recent times, regarding the music she makes, her performances, and mostly about her weight.

Through a status on social networks, Ronela has published some photos from the show Mediafestnf, which the singer described as one of the most watched programs in the country.

The singer criticized the media, which of all this achievement had only reported the moment when she dropped the microphone on stage, and had not focused on the fact that Albanian was sung in a foreign program.

Ajo gjithashtu nuk harroi që t’u rikujtonte edhe njëherë ndjekësve që e kritikojnë për peshën që janë vetëm një buton larg për të mos e ndjekur më. E për t’u mbyllur gojën të gjithëve, Ronela ka treguar se pas asaj performance ajo ishte personi i 12-të më i kërkuar në internet në Spanjë.

Statusi i plotë:

Lexo ! Para ditesh isha e disa ne@mediafestnfnje nga emisionet me te ndjekura ne Spanje dhe qe ka qellim argetimin! Nata e rradhes ish ajo e shnderrimeve ku konkurrente duhet te transformoheshin ne shfaqjen! Cdo gje eshte live atje dhe kudo jashte,zeri ,performancat. Te kendosh playback ne fakt eshte e pakonceptueshme. Ne fillim me ndodh nje incident i vogel ,mikrofoni u shkeput ,ra dhe u thye . Sado qe doja ta vazhdoja ishte e pamundur. E kalova me sportivitet dhe e nisa dhe njehere! Cdo gje shkoi ok! Dolem te tretet dhe kemi qeshur pafund se i tille ish formati! Ne fakt pas emisionit emri im ishte i 12 i kerkuarit ne Spanje ???? Faqet shqiptare kane nxjerre vetem momentin qe me ra mikrofoni a thua c'ndodhi! Nuk e di nga na buron kjo ligesi per njeri- ama un te pakten po perpiqem te bej dicka dhe do sdo u kendua shqip ne nje emision te huaj! Mos flas pastaj qe komentet per peshen dhe duken time qe nuk perfundojne kurre! Nuk dobesohem dot o zoterinj,ju ndan thjesht nje buton nga te mos ndjekurit! Pastaj kur mendoj , pashe qe erdhi dhe Dua Lipa me nje trup si modele ,nje yll i vertete dhe kur pashe komentet e tmerrshme dhe te ajo ... BE POZITIV! Sidomos per gjakun tend ,per njeri tjetrin sepse gjithe ky negativitet qe nxjerrim i shtyn njerzit perdite te mendojne: "Dua te iki sa me pare nga ky vend" kur mund te bejme gjera te bukur ketu!! Une jam thjesht nje goce nga Tirana qe e dua muziken dhe kam sakrifikuar cdo gje per te! Dashurine,familjen ,shoqerine .... vetem qe te bejne qejf njerzit sepse syte dhe duartrokitjet e tire jane te pacmueshme ????! Le ta hapim zemren! Une ,ju dua shume! ?????? Aaaa, dhe faleminderit Spanjë që më bën të ndihem gjithmonë si në shtëpi ????- shkruan Ronela./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

13:51 Lifestyle

Foto- Misi

Politikanëve në Shqipëri, përveçse mund t’u njohim gabimet...

Lajmet e fundit nga